Producenci
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Smoczek dynamiczny lovi - kolekcja Jungle Vibes

0

Szukasz smoczka uspokajającego, który nie koliduje z karmieniem piersią? Starasz się, by akcesoria dla malucha wyróżniały się ciekawym wzornictwem i wpasowywały się w obowiązujące trendy mody? Smoczek stworzony przez markę Lovi będzie rozwiązaniem spełniającym Twoje oczekiwania. Smoczek Lovi Jungle Vibes wyróżnia się oryginalnym wzornictwem i nieoczywistym zestawieniem kolorów. Przeczytaj o wszystkich właściwościach smoczka Lovi z nowej kolekcji Jungle Vibes. 

Smoczek uspokajający marki Lovi Junge Vibes

Jak informuje nas producent marka Lovi tworząc smoczek dynamiczny do ssania pracowała nad stworzeniem projektu smoczków uspokajających bezpiecznych dla dzieci karmionych piersią, więc słuchali zaleceń neurologopedów i lekarzy. W efekcie stworzony przez markę LOVI smoczek dynamiczny Jungle Vibes nie zaburza odruchu ssania oraz rozwoju mowy i zgryzu* (*Pod warunkiem przestrzegania zaleceń ortodontycznych i neurologopedycznych).

Czym wyróżnia się smoczek do ssania Lovi? 

Smoczek dynamiczny LOVI Jungle Vibes wyróżnia się dynamiczną gumką wykonaną z niejednorodnej warstwy silikonu, która wydłuża się i kurczy w rytm ssania dziecka. Kształt gumki jest wzorowany na kształcie brodawki sutkowej. Gumka wykonana z bezpiecznego, hipoalergicznego silikonu najwyższej jakości, nie ma żadnego smaku ani zapachu. Tarczka smoczka ma kształt pozwalający dziecku na swobodne oddychanie przez nos. Umieszczone w niej otworki zapewniają dostęp powietrza do skóry, co chroni delikatną buzię przed podrażnieniami. Smoczek LOVI dynamiczny Jungle Vibes jest wolny od bisfenolu A. Tak jak wszystkie smoczki uspokajające marki LOVI smoczek dynamiczny Jungle Vibes został przebadany pod nadzorem medycznym.**

Smoczek dynamiczny Lovi Jungle Vibes: 

  • nie zaburza odruchu ssania
  • zapobiega odruchowi zagryzania smoczka
  • zapewnia swobodne oddychanie i połykanie śliny
  • nie zaburza prawidłowego rozwoju mowy i zgryzu pod warunkiem przestrzegania zaleceń ortodontycznych i neurologopedycznych
smoczek dynamiczny lovi jungle vibes
smoczek dynamiczny lovi jungle vibes

**Badanie użyteczności produktu pod nadzorem medycznym w trybie ambulatoryjnym przeprowadzone na grupie 150 niemowląt w wieku 0-18 miesięcy na terenie polskich poradni (specjalistycznych, rejonowych o profilu pediatrycznym i w poradniach neurologicznych NFZ w Katowicach, Rzeszowie i Bydgoszczy z udziałem położnych i rodziców).

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl