Producenci
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Regulamin promocji

POSTANOWIENIA OGÓLNE

1.Organizatorem promocji o nazwie „Łańcuszek za 1 gorsz przy zakupie 2 kapsuł smoczków do ssania Lovi” (zwanej dalej „Promocją”) jest IZABELLA ŚWIĘCICKA prowadząca działalność gospodarczą pod firmą IZABELLA ŚWIĘCICKA SKLEP „KLEKS” wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej prowadzonej przez ministra właściwego do spraw gospodarki, posiadającą: adres miejsca wykonywania działalności i adres do doręczeń: ul. Powstańców Warszawskich 3, 76-100 Sławno, NIP 8391685519, REGON 770887946, adres poczty elektronicznej: biuro@dzieciakzakupy.pl, numer telefonu: 59-810-5868 (zwana dalej: „Organizatorem”).

2. Promocja trwa od dnia 23.06.2024 do dnia 31.07.2024 lub do wyczerpania zapasów.

3. Treść regulaminu Promocji (dalej: „Regulamin”) dostępna jest na stronie sklepu internetowego www.dzieciakzakupy.pl  (dalej: „Sklep”), promocja obowiązuje wyłącznie w sklepie internetowym. 

WARUNKI PROMOCJI

1. Promocją objęte są wszystkie smoczki silikonowe do ssania marki LOVI.

2. Promocja polega na przyznaniu produktu łańcuszka marki Lovi 10/887 za 1 grosz przy zamówieniu 2 sztuk kapsuł smoczków do ssania marki LOVI. 

3. W Promocji może wziąć udział każdy Klient Sklepu internetowego (zwany dalej „Uczestnikiem”), który w okresie trwania Promocji dokona zakupu 2 kapsuł smoczków Lovi. Do jednego zamówienia przysługuje 1 szt. gratisu.

4. Uczestnik może wziąć udział w Promocji dowolną ilość razy, pod warunkiem każdorazowego spełnienia warunków opisanych w ust. 3 powyżej.

5. Udział w Promocji oznaczą akceptację niniejszego Regulaminu oraz Regulaminu Sklepu.

6. Promocja nie łączy się z innymi promocjami, rabatami, ofertami specjalnymi dostępnymi w Sklepie.

REKLAMACJE

1. Reklamacje dotyczące Promocji można składać na adres e-mail: biuro@dzieciakzakupy.pl lub adres wskazany w dziale Regulaminu Sklepu. W treści reklamacji należy krótko opisać okoliczności uzasadniające jej złożenie.

2. Reklamacje dotyczące Promocji będą rozpatrywane w terminie 14 dni od dnia ich otrzymania przez Organizatora. Postanowienia niniejszego Regulaminu w żaden sposób nie ograniczają praw do składania reklamacji lub dochodzenia roszczeń przysługujących Uczestnikowi na podstawie powszechnie obowiązujących przepisów prawa.

3. Zwrot produktów z promocji „Łańcuszek za 1 gorsz przy zakupie 2 kapsuł smoczków do ssania Lovi”  możliwy jest tylko przy zwrocie całego zamówienia.

Informacje dotyczące zwrotu znajdziesz w zakładce zwroty i reklamacje. 

POSTANOWIENIA KOŃCOWE

1. W sprawach nieuregulowanych w Regulaminie zastosowanie znajdują postanowienia Regulaminu Sklepu oraz obowiązujących przepisów prawa.

2. Regulamin obowiązuje od dnia 23.06.2024.

3. W uzasadnionych przypadkach Organizator może dokonać zmiany Regulaminu, o czym niezwłocznie poinformuje Uczestników publikując tekst jednolity Regulaminu na stronie Sklepu. Zmiana Regulaminu nie ma wpływu na Umowy zawarte w ramach Promocji przed opublikowaniem informacji o zmianie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl